
Фігура телескопічна Санта на повітряній кулі 75 см 19162-001
- В наявності
- Код: 19162-001
2 990 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігура телескопічна Санта на повітряній кулі 75 см 19162-001
Фігурка телескопічна: повітряна куля висувна, завдяки спеціальному механізму розкривається. Стійка текстильна фігура Санта Клауса — це ідеальний різдвяний декор для створення святкової атмосфери. Виготовлена з м'яких, якісних матеріалів, фігурка Санти в традиційному костюмі з деталями, як-от пухнаста борода та хутряні манжети, надає особливої шари інтер'єру. Завдяки міцній основі фігура впевнено стоїть на рівних поверхнях, що дає змогу використовувати її як настільну або підлогову прикрасу.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Полістоун |
| Тип | Новорічні фігури |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 990 ₴




