Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весільні келихи Троянда 2 шт 22,5 см 500 мл 19180-003
матеріал-скло
Об'єм келиха — 550 мл, висота — 22,5 см, діаметр — 8 см. Скляний келих із трояндою всередині — це справжній шедевр для тих, хто цінує оригінальний дизайн. Унікальна деталь у формі троянди всередині чаші надає келих романтичного шарму та робить його центром уваги на будь-якому столі.Прозоре скло дає змогу милуватися деталізацією квітки, надаючи витонченості й елегантності. Цей келих ідеально підходить для особливих моментів і стане чудовим подарунком, що символізує красу та стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Верхній діаметр | 8 мм |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Білий |
| Висота | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 2 |
| Обсяг | 500 |
| вага в пакованні | 0.5 кг |
| висота в упаковке | 29 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 9 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 18 см |
- Ціна: 1 150 ₴



