
Блюдо новорічне Веселі гноми на три секції 27х10х4,5 см кераміка 16021-011
- В наявності
- Код: 16021-011
435 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо новорічне Веселі гноми на три секції 27х10х4,5 см кераміка 16021-011 Керамічне новорічне блюдо з веселими різдвяними гномами — це чудовий святковий посуд, який надає різдвяного настрою будь-якому столу. Виготовлений із високоякісної кераміки, страва прикрашена яскравими фігурками. Яскравий дизайн і докладно промальовані елементи роблять його особливо привабливим. Ця страва чудово підходить для подавання різдвяних страв, додаючи затишок і святковість вашому столу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4.5 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 435 ₴



