
Скринька для прикрас шкірозамінник 16,5х10х6 см 9188-012 бежевий
- В наявності
- Код: 9188-012
630 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька для прикрас шкірозамінник 16,5х10х6 см 9188-012 бежевий
матеріал-шкіра
Скринька для прикрас — це стильний варіант для зберігання улюблених аксесуарів. Виготовлена з екошкіри, всередині є багато зручних відділень для різних типів прикрас, як-от кільця, сережки, браслети тощо, що допомагає зберігати їх впорядкованими та безпечними. Крім того, скриньку з екошкіри легко чистити й доглядати, що робить їх практичними та зручними для використання в повсякденному житті. Має унікальний, привабливий дизайн і виготовлений із великою увагою до деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня обробка | Тканина |
| Висота | 6 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 16.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага в пакованні | 0.43 кг |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 17 см |
- Ціна: 630 ₴


