
Весільні келихи на металевій ніжці Veronese 2 шт 26 см
- В наявності
- Код: 999
1 250 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весільні келихи Veronese 2 шт. матеріал — скло + метал
Весільні келихи для молодят на день весілля не просто гарний розплідний посуд, а й символ створення нової родини. Перемога пронизана слов'янською символікою, яка говорить про фізичне та фізичне з'єднання пари. Перев'язування келихів стрічкою знаменовало створення нової сім'ї та пояснило про міцних жіночих вузлів. Наявність келихів для молодят належить до обов'язкових весільних аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Колір | Сірий |
| Висота | 26 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Ширина в пакованні | 18 см |
| вага в пакованні | 0.5 кг |
| висота в упаковке | 29 см |
| глибина в пакованні | 9 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 250 ₴

