
Весільні келихи на металевій ніжці колір срібло Серце в наборі 2 шт 26 см
- В наявності
- Код: 110
1 300 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весільні келихи на металевій ніжці колір срібло Серце в наборі 2 шт.
матеріал — скло + метал
Весільні келихи для молодят на день весілля не просто гарний розплідний посуд, але й символ створення нової родини. Перемога пронизана слов'янською символікою, яка говорить про фізичне та фізичне з'єднання пари. Перев'язування келихів стрічкою знаменовало створення нової сім'ї та пояснило про міцних жіночих вузлів. Наявність келихів для молодят належить до обов'язкових весільних аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 200 мл |
| Висота | 26 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| колір ніжки | срібло |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| вага в пакованні | 0.5 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| глибина в пакованні | 9 см |
| Висота в пакованні | 27 см |
- Ціна: 1 300 ₴

