
Фоторамка металева Lefard Сімейне дерево 31 см на 7 фото 3х4 см 1093-7N сірий
- В наявності
- Код: 1093-7N
855 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка металева Lefard Сімейне дерево 31 см на 7 фото 3х4 см 1093-7N сірий
висота 31 см
матеріал — метал
Що може бути дорожчим за сім'ю?! І нею треба цінувати й оберігати. Фоторамка Сімейне дерево дасть вам можливість об'єднати дорогі серця фото рідних на просторах сімейного дерева. Така фоторамка посяде гідне місце у вашому домі та створить справжній затишок у вашому домі. Це не просто фоторамка, це ідеальний подарунок близькій людині. Розмістіть фото своєї родини та подаруйте бабусі з дідусем або батькам. Їм точно сподобається такий знак уваги та надовго збереже теплі спогади.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота зображення | 4 см |
| Кількість віконець | 7 шт. |
| Матеріал багета | Алюміній |
| Підставка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сірий |
| Ширина зображення | 3 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Висота рамки | 31 см |
- Ціна: 855 ₴



