-5%Шатулка книга сейф металева з ключами Архангел Михайл 26х17х5 см 0508-008
- В наявності
- Код: 0508-008
890 ₴
845,50 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатулка книга сейф металева з ключами Архангел Михайл 26х17х5 см 0508-008
розмір 26х17х5 см
Кожен замислюється над тим, де зберігати цінні речі та гроші, ховати їх від небажаного погляду. Зараз це питання легко розв'язати за допомогою нехитрого та дуже зручного винаходження — книга сейф. За своїм зовнішнім виглядом книга сейф легко вписується в книжкову полицю та будь-який інтер'єр. Відрізняюча характеристика — всередині вона абсолютно порожня та вміщує в себе не тільки паперові гроші та документи, але й цінні речі невеликих розмірів. Закривається книга на невеликий замок, ключі маленькі та легко ховаються в затишне місце. Купити книгу сейф можна в подарунок друзям, на новосілля, батькам або собі додому
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня обробка | Фланель |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид сейфа | Сейфи-ключиці |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип | Книга-сейф |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| вага в пакованні | 0.98 кг |
| Висота в пакованні | 5 см |
| глибина в пакованні | 17 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 27 см |
- Ціна: 845,50 ₴



