
Шатулка книга сейф металева з ключами ангельськ 26х17х5 см 10508-001 обкладинка шкірозамінників
- Немає в наявності
- Код: 10508-001
890 ₴
+380 (68) 950-50-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга сейф металева з ключами Ангели 26х17х5 см 10508-001 обкладинка шкірозамінник
Книга-сейф — це креативний інтер'єрний елемент, який має вигляд як звичайна книга, але фактично має внутрішнє сховище. Це прихована система зберігання грошей, документів або інших цінних речей. Усередині сейф закривається на замок компактними ключами, які легко можна заховати в затишному місці. Це не тільки функціональна та корисна в повсякденному житті річ, але й неперевершений, унікальний вигляд. Завдяки своєму зовнішньому вигляду, книга-сейф легко вписується в книжкову полицю та доповнює будь-який інтер'єр. Чудовий подарунок для друзів і колег.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 26 мм |
| Тематика виробу | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Тип | Книга-сейф |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| вага в пакованні | 0.85 кг |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 17 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 27 см |
- Ціна: 890 ₴



