
Скляна настільна декоративна ваза 13х10х3 см 19029-008 блакитна
- В наявності
- Код: 19029-008
199 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скляна настільна ваза 13х10х3 см 19029-008 блакитна
Оригінальна ваза з оригінальним дизайном однозначно варта уваги. Така ваза стане бажаним подарунком усім поціновувачам унікальних предметів інтер'єру та займе гідне місце в колекції та прикрасить інтер'єр, підійде на подарунок дівчині, подрузі, бабусі, колезі, буряку. Такий подарунок точно зробить особливий ефект і не залишить байдужою людину, яка отримає його.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота вази | 13 мм |
| Глибина вази | 3 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина вази | 10 мм |
- Ціна: 199 ₴


