
Подарункова новорічна чашка з ложкою та блюдцем в асортименті New Year's car 350 мл 13х9 см 19150-014 червоний
- В наявності
- Код: 19150-014
285 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарункова новорічна чашка з ложкою та блюдцем в асортименті New Year's car 350 мл 13х9 см 19150-014
об'єм 350 мл
матеріал —кераміка
Керамічний кухоль — чудовий варіант подарунка на новорічні свята! Рідні, колеги та друзі будуть у захваті від такого чарівного кухля! Кухоль виготовлений із високоякісної кераміки, яка забезпечує міцність і довговічність. Об'єм кухлів робить їх ідеальними для кави, чаю, гарячого шоколаду та інших улюблених напоїв. Наші керамічні кухлі — це поєднання елегантного дизайну, високої якості матеріалів і комфорту використання. Це чудовий вибір для роздрібних покупців, кафе, ресторанів і покупців, які цінують якість і стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Блюдце | є |
| Висота | 9 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ложечка | є |
| Матеріал | Кераміка |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Об`єм | 350 мл |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Тип ємності | Кружка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага в пакованні | 0.6 кг |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 17 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 18 см |
- Ціна: 285 ₴







