
Фотоальбом із місцем для опису Панда 22х22х4 см на 200 фото 10х15 см 0506-002
- В наявності
- Код: 0506-002
440 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фотоальбом із місцем для опису Панда 22х22х4 см на 200 фото 10х15 см 0506-002
матеріал-картон
Фотоальбом з оригінальною обкладинкою — це ідеальний спосіб зберегти цінні спогади.
Фотоальбом на 100 сторінок із можливістю розміщення 200 фотографій розміром 10*15 см.
Обкладинка виготовлена з картону. Альбом має листи, покриті тонким шаром захисної плівки, що допомагає вберегти світлини від пошкоджень. Кожна сторінка містить дві світлини та зручне місце для опису фотографії. Такий альбом — це не тільки місце для зберігання фотографій, але й можливість створити чудовий настрій і почуття унікальності своїх спогадів. Завдяки такому естетичному фотоальбому зберігайте важливі моменти, які так швидко проходять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ta&Ha |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фотографій | 200 |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Обкладинка | Тверда |
| Стан | Новий |
| Тип | Фотоальбом |
| Тип кріплення | Плівкова кишеня |
| Тип покриття | Глянсове |
| Формат фотографій | 10х15 |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4 мм |
| параметри | |
| вага в пакованні | 0.7 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 22 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 22 см |
- Ціна: 440 ₴




