-5%Книга-сейф металева з двома ключами Корабель 26х17х5 см 1090UE
- В наявності
- Код: 1090UE
850 ₴
807,50 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга-сейф металева з двома ключами Корабель 26х17х5 см 1090UE
розмір 26х17х5 см
Кожен замислюється над тим, де зберігати цінні речі та гроші, ховати їх від небажаного погляду. Зараз це питання легко розв'язати за допомогою нехитрого та дуже зручного винаходження — книга сейф. За своїм зовнішнім виглядом книга сейф легко вписується в книжкову полицю та будь-який інтер'єр. Відрізняюча характеристика — всередині вона абсолютно порожня та вміщує в себе не тільки паперові гроші та документи, але й цінні речі невеликих розмірів. Закривається книга на невеликий замок, ключі маленькі та легко ховаються в затишне місце. Купити книгу сейф можна в подарунок друзям, на новосілля, батькам або собі додому
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид сейфа | Сейфи-ключиці |
| Зовнішня висота | 27 мм |
| Зовнішня глибина | 5 мм |
| Зовнішня ширина | 17 мм |
| Тип | Книга-сейф |
| Тип замку | Механічний ключовий |
- Ціна: 807,50 ₴



