
Декоративна подарункова статуетка Veronese Богиня Феміда 32х13х13 см 171832AC
- В наявності
- Код: 171832AC
1 990 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна подарункова статуетка Veronese Богиня Феміда 32х13х13 см 171832AC
Виробник: Veronese
Статуетка Veronese "Феміда" зображує богиню справедливості й порядку в давньогрецькій міфології. Вона символізує справедливість, рівноправність перед законом, а також незламну чистоту.
Статуетка Феміди може бути прекрасним подарунком для правозахисників і юристів, студентів судових спеціальностей і людей, які цінують справедливість і прагнуть до високих цінностей.
Статуетка виготовлена з полістоуну (штучний камінь)
Упакована в красиву подарункову коробку. Тому, купуючи цю статуетку, Ви отримуєте цінний і гарний подарунок, який не потребує доповнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Колір | Білий |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 1 990 ₴








