
Годинник настінний 3Д Великі від 40 до 120 см 9020-006
- В наявності
- Код: 9020-006
620 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний 3Д Великі від 40 до 120 см 9020-006
Настінний годинник 3Д з об'ємними цифрами стане прикрасою будь-якого приміщення. Годинник чудово впишуться в інтер'єр вітальні, спальні, кухні, а також комерційних приміщень, офісів і салонів. Завдяки великим цифрам на стіні годинник має дуже оригінальний вигляд. Матеріал цифр: акрил EVA Часова стрілка: 27 см Мінутна стрілка: 33 см Розмір цифр 8 см У комплекті трафарет для рівного приклеювання цифр на стіну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| габарити в пакованні | |
| Ширина в пакованні | 33 см |
| глибина в пакованні | 3 см |
| висота в пакованні | 10 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| вага в пакованні | 0.3 кг |
| Гарантія | 14 днів |
- Ціна: 620 ₴



