Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настільний пісочний Veronese 20х9х9,5 см 77930A1
Виробник: Veronese (Італія)
Матеріал: полістоун, покритий бронзою
Статуетка "Пісочний годинник" асоціюється з символікою часу, обмеженості життя, роздумів про миті між минулим і майбутнім. Така статуетка, безсумнівно, прикрасить інтер'єр будь-якого дому та стане чудовим подарунком на випускному в школі, університеті, викладачі в подяки за отримані знання, колегам, діловим партнерам або людині, яка шукає натхнення й цінує глибокі роздуми. Статуетка виготовлена з полістоуну (штуженого каменю) і покрита бронзовим напиленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал підставки | Полістоун |
| Матеріал судини | Скло |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Фігурна |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір піску | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 0.6 кг |
| Висота в пакованні | 26 см |
| глибина в пакованні | 13 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 13 см |
- Ціна: 2 400 ₴







