
Статуетка метал Золоте листя 36х25х24 см 18915-005
- В наявності
- Код: 18915-005
625 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка метал Золоте листя 36х25х24 см 18915-005
матеріал — метал
підставка-мармур
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 36 мм |
| Глибина | 24 мм |
| Матеріал | Метал |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Рослини |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 625 ₴



