Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кейс-шкатулка для прикрас Кристал метал 14х20х15 см 18908-005
матеріал — метал
Упакована в білу картонну коробку. Ящик виготовлений зі шкірозамінника та металу, закривається на замок, має зручну металеву ручку та ключ. Кейс-ящик стане оригінальним і дійсно необхідним подарунком для дівчаток будь-якого віку, адже кожна хоче добре зберігати косметику, аксесуари та важливі дрібниці. Це також прекрасний варіант для зберігання всього необхідного для візажистів, адже ящик має зручну металеву ручку та достатню кількість відділень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Висота | 15 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Матеріал | Метал |
| Музична скринька | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 100 ₴




