Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка Музична снігова куля Різдвяний ліхтар 16016-015
матеріал — полістоун
Снігова куля "Різдвянський ліхтар" неодмінно створить святкову атмосферу, а різдвяна мелодія додасть особливого настрою новорічним святам. Куля — 10 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 см |
| Діаметр | 10 см |
| Матеріал | Полістоун |
| Тип | Новорічні фігури |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тематика виробу | Новий рік, Різдво |
- Ціна: 905 ₴




