Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка заводна Снігова куля Сніговик 16016-014
матеріал — полістоун
Снігова куля "Сніговик" неодмінно створить святкову атмосферу, а різдвяна мелодія додасть особливого настрою новорічним святам. Куля — 10 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 см |
| Діаметр | 10 см |
| Матеріал | Полістоун |
| Тип | Новорічні фігури |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тематика виробу | Новий рік, Різдво |
- Ціна: 750 ₴




