Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка Снігова куля Санта та олень 16016-011
матеріал — полістоун
Снігова куля "Санта й олень" неодмінно створити святкову атмосферу. Куля — 6,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 см |
| Діаметр | 6.5 см |
| Матеріал | Полістоун |
| Тип | Новорічні фігури |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тематика виробу | Новий рік, Різдво |
- Ціна: 290 ₴




