
Столик-трансформер бамбуковий для сніданку та комп'ютера 35х55 см 19032-003
- В наявності
- Код: 19032-003
1 190 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик-трансформер для сніданку та комп'ютера 35х55 см 19032-003
Столик-трансформер із бамбука чудово підійде тим, хто любить працювати за комп'ютером, читати книги, снідати не встаючи з ліжка. Легкий столик зручно транспортувати. У складеному вигляді він схожий на невелику дошку. Ніжки мають розсувну конструкцію, їх довжина змінюється в діапазоні 22-28 см. Дають змогу зі зручністю користуватися ноутбуком людям із будь-яким ростом і в різних позах. Стільниця розташовується горизонтально або під вибраним кутом. Столик виготовлений із бамбука. Стильне доповнення до будь-якого інтер'єру. Екологічний, тому ідеально підходить як підставка для сніданку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 37 мм |
| Глибина столика | 6 мм |
| Довжина столика | 56 мм |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Бамбук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ноутбука |
| вага в пакованні | 2,7 кг |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 37 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 56 см |
- Ціна: 1 190 ₴






