Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ікорниця Lefard Їжачок 12х9х10 см 355-180
матеріал-скло
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 мм |
| Кришка | Є |
| Ложечка | є |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 12 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Тип посуду | Ікорниця |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 320 ₴




