
Статуетка Lefard "Freedom" 41 см 18712-002 полістоун
- В наявності
- Код: 18712-002
2 180 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Lefard "Freedom" 41 см 18712-002 полістоун
висота 41 см
ширина 12 см
Матеріал — полістоун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 41 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Колір | Білий |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 2 180 ₴



