Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка Lefard "Memory" 32 см 18712-012 полістоун
висота 32 см
ширина 23 см
Матеріал — полістоун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 1 400 ₴




