
Сирна дерев'яна дошка + ножі Wood 30х39 см 18601-005
- В наявності
- Код: 18601-005
1 580 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сирна дерев'яна дошка 30х39 см 18601-005
матеріал дерево
У гарному посуді та їжа смачніша. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні, потіште себе оригінальним кухонним приладдям. Сирна дошка з колекції "WOOD" саме той елемент, за допомогою якого можна ефектно подати благородні сири під час вечері або приймання гостей. Така оригінальна подача точно не залишиться непоміченою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Товщина | 1.5 мм |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 1 580 ₴


