Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо Великодній Кролик 18х16 см 1009AP
Матеріал: кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
- Ціна: 140 ₴




