Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цукорниця.десертниця Lefard 13х11 см 8431-003
матеріал-скло
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Кришка | Є |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 115 ₴



