
Фоторамка настільна металева Veronese Соняшник 15х20 см фото 10х15 см 1024V
- В наявності
- Код: 1024V
680 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фоторамка Veronese Соняшник 15х20 см фото 10х15 см 1024V
матеріал — метал
Фоторамка "Подосолу" — це фоторамка з вишуканої й елегантної серії "Золото". Вона обрамлена металевими гілками та увінчана гарною квіткою соняшника. Якщо ви хочете подарувати своїм близьким щось оригінальне, тоді фоторамка з таким малюнком це саме те, що вам потрібно. Потрібно тільки вибрати вподобане фото з батьками, бабусею або дітьми та вийде дорогий душ подарунок. Такий подарунок точно зробить особливий ефект і не залишить байдужою людину, яка отримає його.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота зображення | 15 см |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Матеріал багета | Алюміній |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина зображення | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 680 ₴




