-5%Книга-сейф Veronese Корабель 26х17х5 см 1016UE
- В наявності
- Код: 016UE
850 ₴
807,50 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга-сейф Veronese Корабель 26х17х5 см 1016UE
розмір 26х17х5 см
Кожен замислюється над тим, де зберігати цінні речі і гроші, ховати їх від небажаного погляду. Зараз це питання легко вирішити за допомогою нехитрого і дуже зручного винаходу – книга сейф. За своїм зовнішнім виглядом книга сейф легко вписується в книжкову полицю і будь-який інтер'єр .Відрізняється характеристика - всередині вона абсолютно порожня і вміщає в себе не лише паперові гроші й документи, але і цінні речі невеликих розмірів. Закривається книга на невеликий замок, ключі маленькі і легко ховаються в затишне місце. Купити книгу сейф можна в подарунок друзям, на новосілля, батькам або собі додому
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид сейфа | Сейфи-ключиці |
| Зовнішня висота | 26 мм |
| Зовнішня глибина | 5 мм |
| Зовнішня ширина | 17 мм |
| Тематика виробу | Кораблі, човни |
| Тип | Книга-сейф |
| Тип замку | Механічний ключовий |
- Ціна: 807,50 ₴




