Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга-сейф Veronese Вітрильник 26х17х5 см 10001-025
розмір 26х17х5 см
Кожен замислюється над тим, де зберігати цінні речі та гроші, ховати їх від небажаного погляду. Зараз це питання легко розв'язати за допомогою нехитрого та дуже зручного винаходження — книга сейф. За своїм зовнішнім виглядом книга сейф легко вписується в книжкову полицю та будь-який інтер'єр. Відрізняюча характеристика — всередині вона абсолютно порожня та вміщує в себе не тільки паперові гроші та документи, а й цінні речі невеликих розмірів. Закривається книга на невеликий замок, ключі маленькі та легко ховаються в затишне місце. Купити книгу сейф можна в подарунок друзям, на новосілля, батькам або собі додому
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня висота | 27 мм |
| Зовнішня глибина | 5 мм |
| Зовнішня ширина | 17 мм |
| Тип | Книга-сейф |
| Тип замку | Механічний ключовий |
- Ціна: 400 ₴



