Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стакан із кришкою та трубочкою Cerve 500 мл 005RH
об'єм — 500 мл
матеріал-пластмас
Стакан виготовлений із міцного пластику, оформленого кольоровим малюнком. Спеціальна конструкція з подвійними стінками дає напоюм довше зберігати свою температуру. Матеріал зносостійкий і стійкий до подряпин. Такий стакан дуже зручний у використанні, його можна взяти із собою куди завгодно: на роботу, пікнік, в парк, поїздку або прогулянку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cerve |
| Країна виробник | Італія |
| Верхній діаметр | 10 мм |
| Висота | 16 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Нижній діаметр | 7 мм |
| Об`єм | 500 мл |
| Тип склянки | Високий |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 160 ₴


