
Весільні подарункові келихи на металевій ніжці Червона квітка 2 шт 28 см 1026G
- В наявності
- Код: 1026G
955 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весільні подарункові келихи на металевій ніжці Червона квітка 2 шт 28 см 1026G
матеріал — скло + метал,
квіти — метал
Весільні келихи для молодят на день весілля не просто гарний розплідний посуд, а й символ створення нової родини. Перемога пронизана слов'янською символікою, яка говорить про фізичне та фізичне з'єднання пари. Перев'язування келихів стрічкою знаменовало створення нової сім'ї та пояснило про міцних жіночих вузлів. Наявність келихів для молодят належить до обов'язкових весільних аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 28 мм |
| Декоративне оформлення | Аплікація |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручна робота | Ні |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 0.7 кг |
| Висота в пакованні | 29 см |
| глибина в пакованні | 9 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| матеріал ніжки | метал |
| Ширина в пакованні | 18 см |
- Ціна: 955 ₴



