
Кубок Veronese Бокал Зірка Давида 16,5х8х8 см 1904566 полістоун покритий бронзою
- В наявності
- Код: 1904566
1 820 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кубок Veronese Келих Зірка Давида 16,5х8х8 см 1904566 полістоун покритий бронзою
Розміри виробу
Довжина: 8 см; Ширина: 8 см; Висота: 16 см;
Вага: 0.35 кг.
Розміри упаковки
Довжина: 13 см; Ширина: 13 см; Висота: 23 см; Вага: 0,5 кг.
матеріал-полістоун покритий бронзою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 16.5 мм |
| Матеріал | Полістоун |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для вина |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Релігія, божества, міфічні істоти |
| вага в пакованні | 0.3 кг |
| Висота в пакованні | 23 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 12 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 11 см |
- Ціна: 1 820 ₴



