-5%Шатулка книга сейф металева з двома ключами Сова 26х17х5 см 014UE обробка шкірозамінника
- В наявності
- Код: 014UE
890 ₴
845,50 ₴
+380 (68) 950-50-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга-сейф металева з двома ключами Сова 26х17х5 см 10001-034 розмір 26х17х5 см
Книга-сейф — це креативний інтер'єрний елемент, який має вигляд як звичайна книга, але фактично має внутрішнє сховище. Це прихована система зберігання грошей, документів або інших цінних речей. Усередині сейф закривається на замок компактними ключами, які легко можна заховати в затишному місці. Це не тільки функціональна та корисна в повсякденному житті річ, але й неперевершений, унікальний вигляд. Завдяки своєму зовнішньому вигляду, книга-сейф легко вписується в книжкову полицю та доповнює будь-який інтер'єр. Чудовий подарунок для друзів і колег.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Тематика виробу | Птахи |
| Тип | Книга-сейф |
| вага в пакованні | 0.98 кг |
| Висота в пакованні | 17 см |
| Гарантія | 14 днів |
| глибина в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в пакованні | 27 см |
- Ціна: 845,50 ₴



